Minitutunie i Tutunie

Minitutunie to zajęcia muzyczno – sensoryczne z elementami integracji sensorycznej, muzykoterapii, koloroterapii, „Original Play” z podziałem na 3 grupy wiekowe.
W ciekawy i twórczy sposób będziemy odkrywać otaczający nas świat. Dzięki zajęciom, dzieci będą mogły ćwiczyć i w odpowiedni sposób stymulować zmysły – min. wzrok, słuch, dotyk, węch, równowagę.
Będzie dużo pląsów i podskoków, torów przeszkód, zgadywanek, śpiewania, gry na instrumentach, wszelkiego rodzaju malowanki-naklejanki i oczywiście przesypywanki. Do wspólnych zabaw „zaprosimy” gadżety takie, jak – poduszki, koce, kolorowe chustki, chusty animacyjne, maty sensoryczne, pudła dźwiękowe oraz „domowe skarby”.
Zajęcia odbywają się z aktywnym udziałem rodziców/opiekunów. W trakcie zajęć dorośli otrzymają propozycje i ciekawe pomysły na zabawy w domowej lub podwórkowej przestrzeni. Ze względu na ruchowy charakter zajęć – prosimy o przychodzenie w wygodnym, niekrępującym stroju.

Tutunie to Wielozmysłowe zajęcia ruchowo-plastyczne dla dzieci. W ciekawy i wesoły sposób będziemy rozwijać i kształtować sprawność ruchową. Poćwiczymy min. równowagę, koordynację wzrokowo-ruchową, małą i dużą motorykę, koordynację wzrokową. W trakcie zajęć nie zabraknie sensorycznych eksperymentów. Wśród pląsów, muzyki i malowanek wszelakich – będziemy również tworzyć swoje zabawki – głownie w imię zasady „zero waste” J
Zajęcia z elementami integracji senosrycznej, koloroterapii, dramy, ‘Original Play”, arteterapii, terapii ręki.
Zajęcia odbywają się z aktywnym udziałem rodziców/opiekunów. W trakcie zajęć opiekunowie otrzymają pomysły na zabawy w domowej lub podwórkowej przestrzeni. Ze względu na ruchowy charakter zajęć – prosimy o przychodzenie w wygodnym, niekrępującym stroju.
 
 • Grupa wiekowa:
  Minitutunie – 0,5 – 2 lat;
  Tutunie – 2 – 3,5 lat; 
  Tutunie – 3,5 – 5 lat
 • Wielkość grupy: 6 osób
 • Godziny zajęć: 
  Minitutunie – Czw. godz. 14:00 – 14:45 i 17:00 – 17:45
  Tutunie – 2 – 3,5 lat – Czw. godz. 15:00 – 15:45 i 16:00 – 16:45
  Tutunie – 3,5 – 5 lat – Czw. godz. 18:00 – 18:45
 • Czas trwania zajęć: 45 minut
Ekspert

Grupę prowadzi...

Pomysłodawczyni ZMYSŁOWNI, w ramach której organizuje warsztaty i zajęcia rozwojowe.

Praktyk z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej - zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z dorosłymi. Dużą inspiracją w jej działaniach zawodowych są podróże po świecie. Swoje doświadczenia zdobywała m.in. w RPA, Gruzji, Szwecji, Grecji, Sycylii oraz na Saharze.

Warsztat pracy wzbogaca korzystając z elementów takich metod jak arteterapia, muzykoterapia, drama, terapia śmiechem.

W obszarze zainteresowań Agaty jest „praca z ciałem”, mindfulness oraz obserwacja i analiza zachowania zwierząt w ich naturalnym środowisku. Kocha manaty, śpiewa w chórze i gra na ukulele. Miłośniczka tańców gruzińskich i salsy kubańskiej.

Agata poprowadzi zajęcia muzyczno - sensoryczne z elementami integracji sensorycznej, muzykoterapii, koloroterapii, „Original Play” z podziałem na 3 grupy wiekowe.

Image
Agata Godawa
Podróżniczka. Trenerka. Terapeutka Integracji Sensorycznej. Specjalistka Counsellingu Gestalt. Apprientice in 'Original Play'. Pedagog Specjalny (Oligofrenopedagog i Surdopedagog).